Vážení zákazníci, vzhledem k situaci okolo koronaviru, pozastavil dopravce DPD doběrečné v hotovosti. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, zaplatíte kurýrovi kartou. Děkujeme.

Zmzlinovač Appetitissime Yogu-Joy

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
2 199,00 Kč
1 389,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné


Výrobník krémové zmrzliny Yogu-JoyPřipravit si lahodnou a zdravou krémovou zmrzlinu je s Yogu Joy na přípravu domácí krémové zmrzliny velice jednoduché! Dopřejte si tu nejlepší domácí zmrzlinu z čerstvých surovin podle vlastních představ! Stačí dát ovoce (banány, jahody, kiwi atd.) do mrazáku a pak ho vložit do přístroje Yogu Joy (ovoce nechte 10-15 min mimo mrazák, aby nebyla zmrzlina příliš hrudkovitá). Dole už vám vyleze v podobě zmrzliny. Krémovější konzistence dosáhnete přidáním jogurtu, ale přidat můžete také oříšky nebo strouhanou čokoládu dle chuti.
Yogu Joy je skvělý pomocník pro osoby s alergií na laktózu nebo lepek, protože v něm můžete připravovat ovocnou zmrzlinu bez přídavku mléka a mléčných výrobků. Navíc ho ocení ti, kdo si hlídají figuru, ale nechtějí se připravit o dietní potěšení z mlsání. S Yogu Joy je jen na vás, jaké suroviny si do zmrzliny dáte!Je to velice snadné:

  • Dejte zmrazit ovoce, které chcete do zmrzliny dát: banány, jahody, kiwi atd. Vyndejte je z mrazáku a nechte 10-15 minut odpočívat, než je vložíte do Yogu Joy, pokud chcete, aby zmrzlina byla krémová a bez hrudek.
  • Zvrchu vhoďte ovoce, stlačte a dole teče úžasný krém podobný zmrzlině. Pokud chcete dosáhnout sladší chuti a krémovější konzistence, přidejte jogurt. Podle chuti lze přidat také oříšky, čokoládové vločky atd..Výkon: 200 W.
Rozměry: cca 15,5 x 35 x 16 cm.


Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 80041

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Zmzlinovač Appetitissime Yogu-Joy Zmzlinovač Appetitissime Yogu-Joy <span><b><br>Výrobník krémové zmrzliny Yogu-Joy<br></b><br><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/80041-1.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/80041-1.jpg"><br><br><b>Připravit si lahodnou a zdravou krémovou zmrzlinu je s Yogu Joy na přípravu&nbsp;domácí krémové zmrzliny&nbsp;velice jednoduché! </b>Dopřejte si tu nejlepší&nbsp;domácí zmrzlinu&nbsp;z čerstvých surovin podle vlastních představ! Stačí dát ovoce (banány, jahody, kiwi atd.) do mrazáku a pak ho vložit do přístroje Yogu Joy&nbsp;(ovoce nechte 10-15 min mimo mrazák, aby nebyla zmrzlina příliš hrudkovitá). <b>Dole už vám vyleze v podobě zmrzliny. Krémovější konzistence dosáhnete přidáním jogurtu, ale přidat můžete také oříšky nebo strouhanou čokoládu dle chuti.</b><br><br><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/thumbs/80041-6.jpg"><br><br><br></span><b>Yogu Joy je skvělý pomocník pro osoby s alergií na laktózu nebo lepek, protože v něm můžete připravovat&nbsp;ovocnou zmrzlinu&nbsp;</b><span><b>bez přídavku mléka a mléčných výrobků.</b> Navíc ho ocení ti, kdo si hlídají figuru, ale nechtějí se připravit o dietní potěšení z mlsání. S Yogu Joy je jen na vás, jaké suroviny si do zmrzliny dáte!<br><br><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/80041-4.jpg"><br><br></span><b>Je to velice snadné:</b><ul><li><b>Dejte zmrazit ovoce, které chcete do zmrzliny dát: banány, jahody, kiwi atd. Vyndejte je z&nbsp;mrazáku a nechte 10-15 minut odpočívat, než je vložíte do&nbsp;Yogu Joy, pokud chcete, aby zmrzlina byla krémová a bez hrudek.</b></li><li><b>Zvrchu vhoďte ovoce, stlačte a dole teče úžasný krém podobný zmrzlině. Pokud chcete dosáhnout sladší chuti a krémovější konzistence, přidejte jogurt. Podle chuti lze přidat také oříšky, čokoládové vločky atd..</b></li></ul><br><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/80041-5.jpg"><br><br><b>Výkon: 200 W.</b><br><b>Rozměry: cca 15,5 x 35 x 16 cm.<br></b><br><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/80041-2.jpg"><br> 80041 B1565154 4899888101765 Běžná cena: 2199 Kč 1389