Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic

Zlevněno
27 499,00 Kč
19 899,00 Kč
Cena bez DPH: 16 445,45 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Online
Dodání: Během 5 prac. dní

Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic 

Váš dům zaručeně vylepší Poetic Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic  by Craften Wood.

  • Materiál: dřevo mindi.
  • Délka: 140 cm.
  • Šířka: 50 cm.
  • Výška: 50 cm.
Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry.
Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.

Výrobce: CraftenWood. 


Objevujte další originální noční stolky či TV stolky z naší kolekce. 

KOLEKCE POETIC NABÍZÍ:


Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 55012

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic <span><b>Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic&nbsp;</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Poetic Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím&nbsp;<b>Tv stolek - dřevo Mindi - kolekce Poetic&nbsp;</b><span><b>&nbsp;by Craften Wood</b>.</span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Délka: 140 cm.</b></li><li><b>Šířka: 50 cm.</b></li><li><b>Výška: 50 cm.</b></li></ul><b>Dřevo je ze stromu Mindi,</b> který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry.<br>Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku.&nbsp;<span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.</b><br></span><b><br>Výrobce: CraftenWood.&nbsp;</b><br><br><b>Objevujte další&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/tv-a-nocni-stolky" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/kategorie/tv-a-nocni-stolky">originální&nbsp;noční stolky</a>&nbsp;či TV stolky z naší kolekce.&nbsp;</b><br><br><b>KOLEKCE POETIC NABÍZÍ:</b><br><ul><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/stolek-do-haly-s-dvirky-poetic-kolekce-by-craften-wood-55011" target="" rel="" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/stolek-do-haly-s-dvirky-poetic-kolekce-by-craften-wood-55011">Stolek do haly s dvířky</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/postranni-stolek-se-zasuvkou-poetic-kolekce-by-craften-wood-54992" target="" rel="" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/postranni-stolek-se-zasuvkou-poetic-kolekce-by-craften-wood-54992">Postranní stolek se zásuvkou</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/bily-starozitny-stolek-do-haly-poetic-kolekce-by-craften-wood-54990" target="" rel="">Bílý starožitný stolek do haly</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/zrcadlo-poetic-kolekce-54734" target="" rel="">Zrcadlo</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/dreveny-stul-ze-skrabaneho-dreva-poetic-kolekce-by-craften-wood-54714" target="" rel="">Dřevěný stůl ze škrábaného dřeva</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/komoda-ze-skrabaneho-dreva-poetic-kolekce-by-craften-wood-54592" target="" rel="">Komoda ze škrábaného dřeva</a></b> </li></ul> <br><br> 55012 S0102030 7569000725205 Běžná cena: 27499 Kč 19899