Tiffany stolní lampa Vodní hladina (Ø 47*60 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
13 189,00 Kč
11 869,00 Kč
Cena bez DPH: 9 809,09 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Vodní hladina (Ø 47*60 cm výška)

Nádherná a okouzlující, tak přesně taková je tato stolní lampa Tiffany. Stojan lampy je vytvořen z ušlechtilého kovu a vybroušen do posledního detailu. Stabilitu zajišťuje kruhový základ, který zajistí, že Vaše lampa zůstane na svém místě. Stojan ústí v masivní stínidlo o průměru 47 cm. Stínidlo je ručně vyrobeno z kousků speciálního skla a zdobí jej symbol květin a vodní hladiny. Lampa je vysoká 60 cm a průměr stínidla je 40 cm. Osvětlení zajišťují tradiční řetízky, které uvádí v život 3 žárovky o výkonu až 60 W.  

Rozměry: Ø 47*60 cm (průměr stínidla - nejširší část x výška lampy). 
Materiál: 
ušlechtilý kov, opalescentní sklo - speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná.

Zdroj: 3 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.


Typ: 5LL-5271

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41629

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Vodní hladina (Ø 47*60 cm výška) Tiffany stolní lampa Vodní hladina (Ø 47*60 cm výška) <b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a> Vodní hladina (Ø 47*60 cm výška)<br></b><span><br>Nádherná a okouzlující, tak přesně taková je tato&nbsp;<b>stolní lampa Tiffany</b>. Stojan lampy je vytvořen z ušlechtilého kovu a vybroušen do posledního detailu. Stabilitu zajišťuje kruhový základ, který zajistí, že Vaše lampa zůstane na svém místě. Stojan ústí v masivní stínidlo o průměru 47 cm. Stínidlo je ručně vyrobeno z kousků speciálního skla a zdobí jej symbol květin a vodní hladiny. Lampa je vysoká 60 cm a průměr stínidla je 40 cm. Osvětlení zajišťují tradiční řetízky, které uvádí v život 3 žárovky o výkonu až 60 W.&nbsp;&nbsp;<br><br><b>Rozměry: Ø 47*60 cm&nbsp;(průměr stínidla - nejširší část x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál:&nbsp;</b></span><b>ušlechtilý&nbsp;kov,&nbsp;</b><b>opalescentní sklo -&nbsp;</b>speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná.<span><b><br><br></b>Zdroj: 3 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky.&nbsp;<br>Žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><br></span><h6><b>Typ: 5LL-5271</b></h6><b><br></b> 41629 15005LL-5271 8717459255012 Běžná cena: 13189 Kč 11869