Tiffany stolní lampa Strom života (Ø 43*60 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
9 709,00 Kč
8 739,00 Kč
Cena bez DPH: 7 222,31 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Strom života (Ø 43*60 cm výška)

Nádherná a okouzlující, tak přesně taková je tato stolní lampa Tiffany. Stojan lampy je vytvořen z ušlechtilého kovu a vybroušen do posledního detailu.Stojan má unikátní konstrukci, která ústí v nádherné stínidlo. To vše v pestrých barvách, které Vám vlejí novou krev do žil.

Lampa je celých 60 cm vysoká a průměr stínidla je 43 cm. O světlo se starají 2 žárovky, každá o výkonu až 60 W. Do chodu se lampa uvádí pomocí řetízků, tak typických pro Tiffanyho lampy.  

Rozměry: Ø 43*60 cm (průměr stínidla - nejširší část x výška lampy). 
Materiál: ušlechtilý kov, lepené sklo. 

Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.


Typ: 5LL-5293Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41642

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Strom života (Ø 43*60 cm výška) Tiffany stolní lampa Strom života (Ø 43*60 cm výška) <b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a> Strom života (Ø 43*60 cm výška)<br><br></b><span>Nádherná a okouzlující, tak přesně taková je tato&nbsp;<b>stolní lampa Tiffany</b>. Stojan lampy je vytvořen z ušlechtilého kovu a vybroušen do posledního detailu.Stojan má unikátní konstrukci, která ústí v nádherné stínidlo. To vše v pestrých barvách, které Vám vlejí novou krev do žil.<br><br>Lampa je celých&nbsp;60 cm vysoká a průměr stínidla je 43 cm. O světlo se starají 2 žárovky, každá o výkonu až 60 W. Do chodu se lampa uvádí pomocí řetízků, tak typických pro Tiffanyho lampy.&nbsp;&nbsp;<br><br><b>Rozměry: Ø 43*60 cm&nbsp;(průměr stínidla - nejširší část x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov, lepené sklo.&nbsp;<br><br></b>Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky.&nbsp;<br>Žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><br></span><h6><b>Typ: 5LL-5293</b></h6><b><br><br><br></b> 41642 15005LL-5293 8717459237780 Běžná cena: 9709 Kč 8739