Tiffany stolní lampa Paví oko (Ø 40 cm* 63 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
8 289,00 Kč
7 469,00 Kč
Cena bez DPH: 6 172,73 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Paví oko (Ø 40 cm* 63 cm výška)

Páv, nekorunový král zvířat a pán zámecký zahrad, byl předlohou pro tuto jedinečnou lampu Tiffany. Paví oka nalezneme na stínidle ve 2 barevných odstínech a stojan lampy přípomíná tělo tohoto ušlechtilého zvířete. Lampa, která Vás ohromí. Lampa Paví oko zaujme na první pohled svými masivními rozměry a volně zkoseného stínidla o průměru 40 cm a též výška lampy 63 cm budí dojem. 
Lampa je vyrobena z ušlechtilého kovu a stínidlo je vyrobeno z lepeného skla. Světlo zajišťuje 1 žárovka E27. 

Rozměry: Ø 40*63 cm (průměr stínidla - nejširší část x výška lampy). 
Materiál: ušlechtilý kov, lepené sklo. 

Zdroj: 1x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.


Typ: 5LL-5773Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41874

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Paví oko (Ø 40 cm* 63 cm výška) Tiffany stolní lampa Paví oko  (Ø 40 cm* 63 cm výška) <b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a> Paví oko&nbsp;(Ø 40 cm* 63 cm výška)</b><br><br>Páv, nekorunový král zvířat a pán zámecký zahrad, byl předlohou pro tuto jedinečnou <b>lampu Tiffany</b>. Paví oka nalezneme na stínidle ve 2 barevných odstínech a stojan lampy přípomíná tělo tohoto ušlechtilého zvířete. Lampa, která Vás ohromí. Lampa Paví oko zaujme na první pohled svými masivními rozměry a volně zkoseného stínidla o průměru 40 cm a též výška lampy 63 cm budí dojem.&nbsp;<br>Lampa je vyrobena z ušlechtilého kovu a stínidlo je vyrobeno z lepeného skla. Světlo zajišťuje 1 žárovka E27.&nbsp;<br><br><b>Rozměry: Ø 40*63 cm&nbsp;(průměr stínidla - nejširší část x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov, lepené sklo.&nbsp;<br><br></b>Zdroj: 1x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér <b>Louis Tiffany</b> se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><br><h6><b>Typ: 5LL-5773</b></h6><br><br><br> 41874 15005LL-5773 8717459440159 Běžná cena: 8289 Kč 7469