Tiffany stolní lampa OldSkool (Ø 51*66 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
7 089,00 Kč
6 389,00 Kč
Cena bez DPH: 5 280,17 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa OldSkool (Ø 51*66 cm výška)

Stará dobrá doba 30. let, kdy se svět pomalu probouzel z hospodářské krize a moc si začali porcovat pánové v černých brýlích a samopalech. Ke stylu doby patřilo žít na úrovni a mít ve svém domě jen to nejlepší. Tato stolní lampa Tiffany Vás do duchu této doby přenese. Masivní stojan zajišťuje stabilitu a jemný design stínidla rozzáří Váš pokoj, či pracovnu. Stolní lampa Tiffany je 66 cm vysoká a průměr stínidla je 51 cm. Dostatek světla zajišťují 2 žárovky o výkonu až 60 W, které se uvádějí do chodu pomocí klasických řetízků. 

Rozměry: 
Ø 51*66 cm (průměr stínidla x výška lampy). 
Materiál: ušlechtilý kov, 
opalescentní sklo - speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná

Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.Typ: 5LL-5721

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41751

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa OldSkool (Ø 51*66 cm výška) Tiffany stolní lampa OldSkool (Ø 51*66 cm výška) <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a>&nbsp;OldSkool</b>&nbsp;(Ø 51*66 cm výška)<br><span><br>Stará dobrá doba 30. let, kdy se svět pomalu probouzel z hospodářské krize a moc si začali porcovat pánové v černých brýlích a samopalech. Ke stylu doby patřilo žít na úrovni a mít ve svém domě jen to nejlepší. Tato&nbsp;<b>stolní lampa Tiffany&nbsp;</b>Vás do duchu této doby přenese. Masivní stojan zajišťuje stabilitu a jemný design stínidla rozzáří Váš pokoj, či pracovnu. Stolní lampa Tiffany je 66 cm vysoká a průměr stínidla je 51 cm. Dostatek světla zajišťují 2 žárovky o výkonu až 60 W, které se uvádějí do chodu pomocí klasických řetízků.&nbsp;<br><br><b>Rozměry:&nbsp;</b></span></span><b>Ø 51</b><span><b>*66 cm&nbsp;(průměr stínidla&nbsp;x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov,&nbsp;</b></span><b>opalescentní sklo -&nbsp;</b>speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná<span><span><b><br><br></b>Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky.&nbsp;<br>Žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><br></span><br></span><h6><b>Typ:&nbsp;</b>5LL-5721</h6> 41751 15005LL-5721 8717459384880 Běžná cena: 7089 Kč 6389