Tiffany stolní lampa Mešita (Ø 40*72 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
12 699,00 Kč
11 439,00 Kč
Cena bez DPH: 9 453,72 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Mešita (Ø 40*72 cm výška)

Co se Vám vybaví, když se řekne Mešita? Pokud to jsou ladné křivky, které přímo vyzařují z mohutných muslimských modliteben, pak jste zde správně. Tato stolní lampa Tiffany Vás okouzlí na první pohled. Lampa má detailně zpracovaný, oválný podstavec, který ústí v nádherné stínidlo ve tvaru baňky. Stínidlo je vyrobena ze speciálního, tvrzeného skla a podstavec je vyroben z ušlechtilého kovu. Lampa je vysoká 72 cm a průměr stínidla je 40 cm. O světlo se starají 2 řetízky, tak typické pro Tiffany lampy. 

Rozměry: Ø 40*72 cm (průměr stínidla - nejširší část x výška lampy). 
Materiál: ušlechtilý kov, 
opalescentní sklo - speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná

Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.


Typ: 5LL-5571

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41741

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Mešita (Ø 40*72 cm výška) Tiffany stolní lampa Mešita (Ø 40*72 cm výška) <span><b>Tiffany stolní lampa Mešita</b>&nbsp;(Ø 40*72 cm výška)<br><br><span>Co se Vám vybaví, když se řekne Mešita? Pokud to jsou ladné křivky, které přímo vyzařují&nbsp;z mohutných muslimských modliteben, pak jste zde správně. Tato <b>stolní lampa Tiffany </b>Vás okouzlí na první pohled. Lampa má detailně zpracovaný, oválný podstavec, který ústí v nádherné stínidlo ve tvaru baňky. Stínidlo je vyrobena ze speciálního, tvrzeného skla a podstavec je vyroben z ušlechtilého kovu. Lampa je vysoká 72 cm a průměr stínidla je 40 cm. O světlo se starají 2 řetízky, tak typické pro Tiffany lampy.&nbsp;<br><br><b>Rozměry: Ø 40*72 cm&nbsp;(průměr stínidla - nejširší část x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov,&nbsp;</b></span></span><b>opalescentní sklo -&nbsp;</b>speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná<span><b><br><br></b>Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky.&nbsp;<br>Žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><br></span><h6><b>Typ: 5LL-5571</b></h6> 41741 15005LL-5571 8717459240247 Běžná cena: 12699 Kč 11439