Tiffany stolní lampa Lady (Ø 41*70 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
6 999,00 Kč
6 309,00 Kč
Cena bez DPH: 5 214,05 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Lady (Ø 41*70 cm výška)

Tiffany stolní lampa Lady v sobě skrývá čistotu a jednoduchost, ale s výrazným kořením ve formě odhalené můzy, která celý vzhled silně podtrhuje. 

Rozměry: Ø 41*70 cm (průměr stínidla x výška lampy) 

Materiál: ušlechtilý kov, tvrzené sklo 

Zdroj: 2x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.


Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.

Typ:5LL-5719.Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41886

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Lady (Ø 41*70 cm výška) Tiffany stolní lampa Lady (Ø 41*70 cm výška) <b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a> Lady&nbsp;(Ø 41*70 cm výška)</b><br><br><b>Tiffany stolní lampa</b> Lady v sobě skrývá čistotu a jednoduchost, ale s výrazným kořením ve formě odhalené můzy, která celý vzhled silně podtrhuje.&nbsp;<br><b><br>Rozměry: Ø 41*70 cm&nbsp;(průměr stínidla x výška lampy)&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov, tvrzené sklo&nbsp;<br></b><br>Zdroj: 2x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér <b>Louis Tiffany</b> se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><h6>Typ:5LL-5719.</h6><br><br><br> 41886 15005LL-5719 8717459381292 Běžná cena: 6999 Kč 6309