Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 40*60 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
8 099,00 Kč
7 299,00 Kč
Cena bez DPH: 6 032,23 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 40*60 cm výška)

Květiny, která žena by je nemilovala? Tato lampa v sobě skrývá ženskou jemnost a divokost zároveň. Nákladně zdobené stínidlo, kde sou vyobrazeny květy růží v mnoha barevných odstínech, skvěle doplňuje masivní podstavec ve tvaru stonku, který ústí v pevné kořeny. 
Dostatek světla zajišťují 2 žárovky o výkonu až 60 W, které se uvádějí do chodu tradičním řetízkových systémem, který vymyslet ještě pan Grande Tiffany. Lampa je 60 cm vysoká a průměr stínidla je 40 cm. 

Rozměry: 40*60 cm (rozměry stínidla x výška lampy). 
Materiál: ušlechtilý kov, opalescentní sklo - 
speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná

Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.Typ: 5LL-5766

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41758

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 40*60 cm výška) Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 40*60 cm výška) <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a>&nbsp;Flowers</b>&nbsp;(Ø 40*60 cm výška)<br><br><span>Květiny, která žena by je nemilovala? Tato lampa v sobě skrývá ženskou jemnost a divokost zároveň. Nákladně zdobené stínidlo, kde sou vyobrazeny květy růží v mnoha barevných odstínech, skvěle doplňuje masivní podstavec ve tvaru stonku, který ústí v pevné kořeny.&nbsp;<br>Dostatek světla zajišťují 2 žárovky o výkonu až 60 W, které se uvádějí do chodu tradičním řetízkových systémem, který vymyslet ještě pan Grande Tiffany. Lampa je 60 cm vysoká a průměr stínidla je 40 cm.&nbsp;<br><br><b>Rozměry: 40*60 cm&nbsp;(rozměry stínidla&nbsp;x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov, opalescentní sklo -&nbsp;</b></span></span><span>speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná<br></span><span><b><br></b>Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky.&nbsp;<br>Žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><br></span><br><h6><b>Typ:&nbsp;</b>5LL-5766</h6> 41758 15005LL-5766 8717459440081 Běžná cena: 8099 Kč 7299