Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 33*61 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
6 249,00 Kč
3 499,00 Kč
Cena bez DPH: 2 891,74 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 33*61 cm výška)

Tiffany miloval přírodu a tata lampa je poctou všemu co příroda dokáže.  Masivní kovový postavec, ze kterého se derou na svět dva okvětní lístky, je zakončen stínidly ve tvaru květiny. Pocta přírodě je dokonána. Stolní lampa Tiffany má rozměry  34*28*47 cm (šířka x hloubka x výška). Podstavec je vyroben z masivního kovu a stínidla z kvalitního, tvrzeného skla. Napájení zajišťují 2 žárovky E27.

Rozměry: Ø 33*61 cm (šířka stínidel x výška lampy) 
Materiál: kov, tvrzené sklo

Zdroj: 2x E14, max 40 W, žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.


Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.

Typ: 5LL-5602.Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41895

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 33*61 cm výška) Tiffany stolní lampa Flowers (Ø 33*61 cm výška) <b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa Flowers</a></b> (Ø 33*61 cm výška)<br><br>Tiffany miloval přírodu a tata lampa je poctou všemu co příroda dokáže. &nbsp;Masivní kovový postavec, ze kterého se derou na svět dva okvětní lístky, je zakončen stínidly ve tvaru květiny. Pocta přírodě je dokonána.&nbsp;<b>Stolní lampa Tiffany</b><span>&nbsp;má rozměry &nbsp;34*28*47 cm (šířka x hloubka x výška). Podstavec je vyroben z masivního kovu a stínidla z kvalitního, tvrzeného skla. Napájení zajišťují 2 žárovky E27.<br><br></span><b>Rozměry: Ø 33*61 cm (šířka stínidel x výška lampy)&nbsp;</b><br><b>Materiál: kov, tvrzené sklo</b><br><br>Zdroj: 2x E14, max 40 W, žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky</a></b>.<br><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><h6>Typ: 5LL-5602.</h6><br><br><br> 41895 15005LL-5602 8717459254800 Běžná cena: 6249 Kč 3499