Tiffany stolní lampa Dragonfly (Ø 42*64 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
13 759,00 Kč
12 499,00 Kč
Cena bez DPH: 10 329,75 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Dragonfly

Ručně vyráběná lampa Dragonfly. Vážky, tolik oblíbený motiv mistra Tiffanyho, jistě zaujmou i Vás. Temný stojan podtrhuje magii zpracování. Lampa se rozsvicuje pomocí tradičních řetízků. 

Rozměry: Ø 42*64 cm (průměr stínidla x výška lampy).
Materiál: lepené sklo, ušlechtilý kov.

Zdroj: 2x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.

Typ: 5LL-5296

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 55810

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Dragonfly (Ø 42*64 cm výška) Tiffany stolní lampa Dragonfly  (Ø 42*64 cm výška) <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a>&nbsp;Dragonfly</b><br><br><b>Ručně vyráběná lampa Dragonfly.&nbsp;</b>Vážky, tolik oblíbený motiv mistra Tiffanyho, jistě zaujmou i Vás. Temný stojan podtrhuje magii zpracování. Lampa se rozsvicuje pomocí tradičních řetízků.&nbsp;<br><br><b>Rozměry: Ø 42*64 cm&nbsp;(průměr stínidla x výška lampy).</b><br><b>Materiál: lepené sklo, ušlechtilý kov.<br></b><br>Zdroj: 2x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br></span><h6>Typ: 5LL-5296</h6> 55810 15005LL-5296 8717459237803 Běžná cena: 13759 Kč 12499