Tiffany stolní lampa Dragonfly (18*18*60 cm)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
5 919,00 Kč
5 339,00 Kč
Cena bez DPH: 4 412,40 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Dragonfly 

Vážka - ušlechtilé vodní zvíře, které stálo předlohou touto lampou. Jemné vlásky stínidla symbolizují ušlechtilost vážky. Stojan lampy je vyveden z ušlechtilého kovu, s pevným základem. 

Rozměry: 18*18*60 cm (rozměry podstavce x výška).

Materiál: ušlechtilý kov, opalescentní sklo - speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná.


Zdroj: 2x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.

Typ: 5LL-5735.

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41887

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Dragonfly (18*18*60 cm) Tiffany stolní lampa Dragonfly (18*18*60 cm) <b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa Dragonfly&nbsp;</a></b><br><br><b>Vážka</b> - ušlechtilé vodní zvíře, které stálo předlohou touto lampou. Jemné vlásky stínidla symbolizují ušlechtilost vážky. Stojan lampy je vyveden z ušlechtilého kovu, s pevným základem.&nbsp;<br><b><br>Rozměry:&nbsp;18*18*60 cm&nbsp;(rozměry podstavce&nbsp;x výška).</b><br><b>Materiál:&nbsp;</b><b>ušlechtilý&nbsp;kov,&nbsp;</b><b>opalescentní sklo -&nbsp;</b>speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná.<br><br><br>Zdroj: 2x E27, max 60 W, žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky</a></b>.<br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér <b>Louis Tiffany</b> se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br><br><h6>Typ: 5LL-5735.</h6> 41887 15005LL-5735 8717459385023 Běžná cena: 5919 Kč 5339