Tiffany stolní lampa Beduín (Ø 51*66 cm výška)

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
8 629,00 Kč
7 769,00 Kč
Cena bez DPH: 6 420,66 Kč
K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
Předpokládané doručení: Nedostupné

Tiffany stolní lampa Beduín (Ø 51*66 cm výška)

Beduín strážce pouště, který bude Vaším průvodcem a postará, že i ze zdánlivě nekonečných písečných plání se vrátíte v pořádku domů. Tuto stolní lampu Tiffany si zamilujete. Masivní kovový stojan, ústící v stínidlo, které připomíná hřbet velblouda. O světlo se starají 2 žárovky, každá až o výkonu 60 W a rozsvěcení je prováděno standardním spouštěcím mechanismem, pomocí řetízků. Lampa je velmi robustní a její výška je celých 66 cm. Průměr stínidla ve spodní části je 51 cm. Lampa se skvěle hodí do obývacích pokojů, ložnic i pracoven. 

Rozměry: 
Ø 51*66 cm (průměr stínidla x výška lampy). 
Materiál: ušlechtilý kov, 
opalescentní sklo - speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná

Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.

Typ: 5LL-5533

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 41731

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Tiffany stolní lampa Beduín (Ø 51*66 cm výška) Tiffany stolní lampa Beduín (Ø 51*66 cm výška) <span><span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/stolni-a-podlahove-lampy-tiffany" target="_blank" rel="nofollow">Tiffany stolní lampa</a>&nbsp;Beduín</b>&nbsp;(Ø 51*66 cm výška)<br><br><span>Beduín strážce pouště, který bude Vaším průvodcem a postará, že i ze zdánlivě nekonečných písečných plání se vrátíte v pořádku domů. Tuto stolní lampu Tiffany si zamilujete. Masivní kovový stojan, ústící v stínidlo, které připomíná hřbet velblouda. O světlo se starají 2 žárovky, každá až o výkonu 60 W a rozsvěcení je prováděno standardním spouštěcím mechanismem, pomocí řetízků. Lampa je velmi robustní a její výška je celých 66 cm. Průměr stínidla ve spodní části je 51 cm.&nbsp;Lampa se skvěle hodí do obývacích pokojů, ložnic i pracoven.&nbsp;<br><br><b>Rozměry:&nbsp;</b></span></span><b>Ø 51*66 cm</b>&nbsp;<span><b>(průměr stínidla&nbsp;x výška lampy).&nbsp;</b><br><b>Materiál: ušlechtilý kov,&nbsp;</b></span></span><b>opalescentní sklo -&nbsp;</b>speciální tvrzená hmota, která dokonale imituje sklo, ale je prakticky nerozbitná<span><span><b><br><br></b>Zdroj: 2 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky.&nbsp;<br>Žárovka není součástí balení.&nbsp;<br>Žárovky lze dokoupit v kategorii:&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zarovky" target="_blank" rel="nofollow">Žárovky.</a><br><br>Už na konci 19. století přišel americký designér&nbsp;<b>Louis Tiffany</b>&nbsp;se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau.&nbsp;<br><br>Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.<br></span><br></span><h6><b>Typ:&nbsp;</b>5LL-5533</h6> 41731 15005LL-5533 8717459239906 Běžná cena: 8629 Kč 7769