Stolek s ozdobnými nohami - akátové dřevo - kolekce Serious line

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
36 209,00 Kč
25 899,00 Kč
Cena bez DPH: 21 404,13 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Stolek s ozdobnými nohami - kolekce Serious line

Váš dům zaručeně vylepší Serious Line Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím stolek s ozdobnými nohami - kolekce Serious line.

  • Materiál: akátové dřevo.
  • Barva: ořechová.
  • Péče: čistič na dřevěný nábytek.
  • Rozměry: 125x55x76 cm.
  • Výrobce: CraftenWood.

Strom je původem z Východní Asie a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.

Objevujte další originální stolky z naší nabídky.Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 65158

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Stolek s ozdobnými nohami - akátové dřevo - kolekce Serious line Stolek s ozdobnými nohami - akátové dřevo - kolekce Serious line <span><b>Stolek s ozdobnými nohami - kolekce Serious line </b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Serious Line Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>stolek s ozdobnými nohami - kolekce Serious line.<br></b></span><ul><li><b>Materiál: akátové dřevo.</b></li><li><b>Barva: ořechová.</b></li><li><b>Péče: čistič na dřevěný nábytek.</b></li><li><b>Rozměry: 125x55x76 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b></li></ul><br><b>Strom je původem z Východní Asie</b> a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. <span><b>Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.</b><br><br></span><b>Objevujte další originální stolky z naší nabídky.</b><br><br><br><br> 65158 S0102837 7569000730841 Běžná cena: 36209 Kč 25899