Stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate

Zlevněno
17 999,00 Kč
12 569,00 Kč
Cena bez DPH: 10 387,60 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dodání: skladem (do 4 dní)

Stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate

Váš dům zaručeně vylepší Chocolate Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate.

  • Materiál: akátové dřevo.
  • Barva: ořechová.
  • Rozměry: 70x30x81 cm.
  • Výrobce: CraftenWood. 

Strom je původem z Východní Asie a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.

CHOCOLATE KOLEKCE NABÍZÍ: 
Dřevěná jídelní židle - chocolate kolekce
Noční stolek - chocolate kolekce
Stolek do haly se zrcadlem - chocolate kolekce
Dřevěná knihovna - chocolate kolekce
Minisada - chocolate kolekce

Objevujte další originální nábytek z naší nabídky.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 65024

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate Stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate <span><b>Stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Chocolate Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete. </span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>stolek do haly se zrcadlem - akátové dřevo - kolekce Chocolate.</b><br><br><ul><li><b>Materiál: akátové dřevo.</b></li><li><b>Barva: ořechová.</b></li><li><b>Rozměry: 70x30x81 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.&nbsp;</b><br></li></ul><br><b>Strom je původem z Východní Asie</b> a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. <span><b>Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství. </b><br><br></span><b>CHOCOLATE KOLEKCE NABÍZÍ:&nbsp;<br></b><b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/drevena-jidelni-zidle-chocolate-kolekce-by-craften-wood-65060" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/drevena-jidelni-zidle-chocolate-kolekce-by-craften-wood-65060">Dřevěná jídelní židle - chocolate kolekce</a></b><br><b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/nocni-stolek-chocolate-kolekce-by-craften-wood-65030" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/nocni-stolek-chocolate-kolekce-by-craften-wood-65030">Noční stolek - chocolate kolekce</a></b><br><b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/stolek-do-haly-se-zrcadlem-chocolate-kolekce-by-craften-wood-65024" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/stolek-do-haly-se-zrcadlem-chocolate-kolekce-by-craften-wood-65024">Stolek do haly se zrcadlem - chocolate kolekce</a></b><br><b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/drevena-knihovna-chocolate-kolekce-by-craften-wood-54938" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/drevena-knihovna-chocolate-kolekce-by-craften-wood-54938">Dřevěná knihovna - chocolate kolekce</a></b><br><b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/minisada-chocolate-kolekce-by-craften-wood-54883" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/detail/minisada-chocolate-kolekce-by-craften-wood-54883">Minisada - chocolate kolekce</a></b><br><br><b>Objevujte další originální <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/botniky-a-stojany" target="_blank" rel="nofollow">nábytek </a>z naší nabídky.</b><br><br> 65024 S0101641 7569000704842 Běžná cena: 17999 Kč 12569