Starobylé nástěnné hodiny s minutkou

Zboží již není dostupné.

289,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Starobylé nástěnné hodiny s minutkou

Zveme vás na cestu časem, na kterou vyrážíme při každém pohledu na starobylé nástěnné hodiny s minutkou! Tyto analogové hodiny s minutkou a vteřinovou ručičkou jsou velice užitečné a praktické, zvláště v kuchyni. Jsou také skvělou retro dekorací.

Vyrobeno z umělé hmoty.
Rozměr 16 x 22,5 x 5 cm.
Fungují na baterie (1 x AA, není součástí).

Tyto starobylé hodiny máme v několika barvách, z nichž se vybírá náhodně podle aktuální skladové dostupnosti!!!!!

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 53117
Starobylé nástěnné hodiny s minutkou Starobylé nástěnné hodiny s minutkou <b>Starobylé nástěnné hodiny s minutkou</b><br><br>Zveme vás na cestu časem, na kterou vyrážíme při každém pohledu na starobylé nástěnné hodiny s minutkou! Tyto analogové hodiny s&nbsp;minutkou a vteřinovou ručičkou jsou velice užitečné a praktické, zvláště v&nbsp;kuchyni. Jsou také skvělou retro dekorací. <br><br><b>Vyrobeno z&nbsp;umělé hmoty. </b><br><b>Rozměr 16 x 22,5 x 5 cm. </b><br><b>Fungují na baterie (1 x AA, není součástí). </b><br><br><b><i><u>Tyto starobylé hodiny máme v&nbsp;několika barvách, z&nbsp;nichž se vybírá náhodně podle aktuální skladové dostupnosti!!!!!</u></i></b><br> 53117 I2500290 7569000748204 Běžná cena: 0 Kč 289