Smršťovací hadice - 7, 5 metru

Zboží již není dostupné.
509,00 Kč
399,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Smršťovací hadice - 7, 5 metru

Pořiďte si nejinovativnější zahradní hadice. Představivosti se meze nekladou. Je tu 7,5m smršťovací hadice XXL Hose! Ta se sama během několika vteřin automaticky rozšíří působením tlaku vody. Po použití stačí zavřít kohoutek a hadice se začne krůček po krůčku zmenšovat, až dosáhne své původní velikosti. Praktické a snadné skladování, vzhledem k jejím rozměrům.

  • Je vybavena univerzálním nástavcem na kohoutek a zalévací pistolí se sedmi pozicemi pro různé typy zalévání v závislosti na požadované intenzitě proudu vody.
  • Průměr trysky: cca 2,5 cm.
  • Délka před prodloužením: cca 2,5 m. V
  • yrobena z odolného protiskluzového materiálu.
  • Můžete si objednat několik hadic najednou a spojit je dohromady.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 52905

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Smršťovací hadice - 7, 5 metru Smršťovací hadice - 7, 5 metru <span><b>Smršťovací hadice - 7, 5 metru</b><br><br>Pořiďte si nejinovativnější zahradní hadice. Představivosti se meze nekladou. Je tu 7,5m smršťovací hadice XXL Hose! Ta&nbsp;se sama během několika vteřin automaticky rozšíří působením tlaku vody. Po použití stačí zavřít kohoutek a hadice se začne krůček po krůčku&nbsp;zmenšovat, až dosáhne své původní velikosti. Praktické a snadné skladování, vzhledem k jejím rozměrům. <br><br></span><ul><li><span><b>Je vybavena univerzálním nástavcem na kohoutek a zalévací pistolí se sedmi pozicemi pro různé typy zalévání v závislosti na požadované intenzitě proudu vody. </b><br></span></li><li><span><b>Průměr trysky: cca 2,5 cm. </b><br></span></li><li><span><b>Délka před&nbsp;prodloužením: cca 2,5 m.&nbsp;V</b></span></li><li><span><b>yrobena z odolného protiskluzového materiálu. </b><br></span></li><li><span><b>Můžete si objednat několik hadic najednou a spojit je dohromady. </b><br></span><br></li></ul> 52905 D2510102 4899888107927 Běžná cena: 509 Kč 399