Rozkládací stůl se 6 židlemi GardenStyle - týkové dřevo

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
51 099,00 Kč
37 609,00 Kč

K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Zahradní rozkládací stůl se 6 židlemi GardenStyle - týkové dřevo 

Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím rozkládací stůl se 6 židlemi GardenStyle by Craften Wood.

  • Materiál: týkové dřevo.
  • Barva: přírodní týk.
  • Délka: 180/240 cm.
  • Šířka: 120 cm.
  • Výška: 76 cm.
Tropický strom, jehož domovem je Indie, Barma resp. Thajsko. Teakové dřevo je díky své trvanlivosti a stálosti králem tvrdých dřevin. Dřevo se v minulosti používalo na výrobu koloniálního nábytku.

Teak byl také celá staletí pilířem loďařského průmyslu. Dřevo odolává vlivům počasí, proto je dnes hlavně využíváno k výrobě venkovního zahradního nábytku, podlah, palub lodí a dalších produktů, které jsou vystaveny vlivům počasí.

Má nádhernou zlatohnědou barvu. Nenapadá ho plíseň ani jiní škůdci.

Výrobce: CraftenWood. 

Náš zahradní nábytek Vás dokonale uspokojí. 

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 54959

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Rozkládací stůl se 6 židlemi GardenStyle - týkové dřevo Rozkládací stůl se 6 židlemi GardenStyle - týkové dřevo <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zahradni-nabytek" target="_blank" rel="nofollow">Zahradní rozkládací stůl se 6 židlemi</a> GardenStyle - týkové dřevo&nbsp;</b><br><br>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>rozkládací stůl se 6 židlemi GardenStyle&nbsp;by Craften Wood</b>.</span><ul><li><b>Materiál: týkové dřevo.</b></li><li><b>Barva: přírodní týk.</b></li><li><b>Délka: 180/240 cm.</b></li><li><b>Šířka: 120 cm.</b></li><li><b>Výška: 76 cm.</b></li></ul><b>Tropický strom, jehož domovem je Indie, Barma resp. Thajsko</b>. Teakové dřevo je díky své trvanlivosti a stálosti králem tvrdých dřevin. Dřevo se v minulosti používalo na výrobu koloniálního nábytku. <br><br>Teak byl také celá staletí pilířem loďařského průmyslu.&nbsp;<span><b>Dřevo odolává vlivům počasí, proto je dnes hlavně využíváno k výrobě venkovního zahradního nábytku, podlah, palub lodí a dalších produktů, které jsou vystaveny vlivům počasí.</b> <br><br><b>Má nádhernou zlatohnědou barvu. Nenapadá ho plíseň ani jiní škůdci.</b><br></span><b><br>Výrobce: CraftenWood.&nbsp;<br><br>Náš <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/zahradni-nabytek" target="_blank" rel="nofollow">zahradní nábytek</a> Vás dokonale uspokojí.&nbsp;</b> 54959 S0101737 7569000706051 Běžná cena: 51099 Kč 37609