Rohový stolek s poličkami - akátové dřevo - kolekce Chocolate

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
5 629,00 Kč
4 329,00 Kč
Cena bez DPH: 3 577,69 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Rohový stolek s poličkami - akátové dřevo - kolekce Chocolate

Váš dům zaručeně vylepší Chocolate Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím rohový stolek s poličkami - Chocolate Kolekce.

  • Materiál: akátové dřevo.
  • Barva: ořechová.
  • Délka: 45 cm.
  • Šířka: 45 cm.
  • Výška: 55 cm.
  • Výrobce: CraftenWood.

Strom je původem z Východní Asie a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.

Objevujte další originální stolky z naší nabídky.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 65031

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Rohový stolek s poličkami - akátové dřevo - kolekce Chocolate Rohový stolek s poličkami - akátové dřevo - kolekce Chocolate <span><b>Rohový stolek s poličkami - akátové dřevo - kolekce Chocolate</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Chocolate Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span> Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>rohový stolek s poličkami - Chocolate Kolekce.</b></span><ul><li><b>Materiál: akátové dřevo.</b></li><li><b>Barva: ořechová.</b></li><li><b>Délka: 45 cm.</b></li><li><b>Šířka: 45 cm.</b></li><li><b>Výška: 55 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b><br></li></ul><br><b>Strom je původem z Východní Asie</b> a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. <b>Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.<br><br>Objevujte další originální <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/tv-a-nocni-stolky" target="_blank" rel="nofollow">stolky</a> z naší nabídky.<br></b> 65031 S0101640 7569000704835 Běžná cena: 5629 Kč 4329