Postranní stolek s 1 zásuvkou - Line Serious - dřevo Mindi

Zboží již není dostupné.

4 899,00 Kč
Cena bez DPH: 4 048,76 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dodání: Nedostupné

Postranní stolek s 1 zásuvkou - Line Serious

Váš dům zaručeně vylepší Serious Line Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím postranní stolek s 1 zásuvkou - Serious Line Kolekce by Craften Wood.

  • Materiál: dřevo mindi.
  • Barva: ořechová.
  • Délka: 45 cm.
  • Šířka: 40 cm.
  • Výška: 75 cm.
  • Výrobce: CraftenWood. 
Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 81101

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Postranní stolek s 1 zásuvkou - Line Serious - dřevo Mindi Postranní stolek s 1 zásuvkou - Line Serious - dřevo Mindi <span><b>Postranní stolek s 1 zásuvkou - Line Serious</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Serious Line Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím p<b>ostranní stolek s 1 zásuvkou - Serious Line Kolekce by Craften Wood</b>.</span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Barva: ořechová.</b></li><li><b>Délka: 45 cm.</b></li><li><b>Šířka: 40 cm.</b></li><li><b>Výška: 75 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.&nbsp;</b></li></ul><b>Dřevo je ze stromu Mindi</b>, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, <b>dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. </b>Používá se na výrobu koloniálního nábytku.&nbsp;<span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.</b></span> 81101 S0101853 7569000701537 Běžná cena: 0 Kč 4899