Police se čtyřmi patry - akátové dřevo - kolekce Village

Zlevněno
10 409,00 Kč
7 429,00 Kč
Cena bez DPH: 6 139,67 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dodání: skladem (do 4 dní)

Police se čtyřmi patry - akátové dřevo - kolekce Village

Váš dům zaručeně vylepší Village Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím Police se čtyřmi patry z kolekce Village.

  • Materiál: akátové dřevo.
  • Barva: přírodní dřevo.
  • Péče: čistič na dřevěný nábytek.
  • Rozměry: 123x29x42 cm.
  • Výrobce: CraftenWood.

Strom je původem z Východní Asie a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.

Objevujte další originální  police z naší nabídky.


Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 65323

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Police se čtyřmi patry - akátové dřevo - kolekce Village Police se čtyřmi patry - akátové dřevo - kolekce Village <span><b>Police se čtyřmi patry - akátové dřevo - kolekce Village</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Village Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>Police se čtyřmi patry z kolekce Village.</b></span><ul><li><b>Materiál: akátové dřevo.</b></li><li><b>Barva: přírodní dřevo.</b></li><li><b>Péče: čistič na dřevěný nábytek.</b></li><li><b>Rozměry: 123x29x42 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b></li></ul><br><b>Strom je původem z Východní Asie</b> a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. <span><b>Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.</b><br><br></span><b>Objevujte další originální&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/police-regaly-knihovny" target="_blank" rel="nofollow"> police</a> z naší nabídky.</b><br><br><br> 65323 S0102909 7569000731374 Běžná cena: 10409 Kč 7429