Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be

Zlevněno
8 239,00 Kč
6 839,00 Kč
Cena bez DPH: 5 652,07 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Online
Dodání: Během 5 prac. dní

Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce BeVáš dům zaručeně vylepší Be Yourself Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be by Craften Wood.


  • Materiál: dřevo mindi.
  • Barva: dubová.
  • Délka: 50 cm.
  • Šířka: 38 cm.
  • Výška: 54 cm.
Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena.Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.

KOLEKCE BE YOURSELF NABÍZÍ:


Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 54802

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be <span><b>Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be</b><br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54802-1.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/54802-1.jpg"><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Be Yourself Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím&nbsp;<b>Noční stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be</b><span><b>&nbsp;by Craften Wood</b>.<br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54802-2.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/54802-2.jpg"><br></span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Barva: dubová.</b></li><li><b>Délka: 50 cm.</b></li><li><b>Šířka: 38 cm.</b></li><li><b>Výška: 54 cm.</b></li></ul><b>Dřevo je ze stromu Mindi</b>, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, <b>dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena</b>. <br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54802-3.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/54802-3.jpg"><br><br>Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. <b>Používá se na výrobu koloniálního nábytku.&nbsp;</b><span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.</b><br></span> <b><br>KOLEKCE BE YOURSELF NABÍZÍ:</b> <ul><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/pribornik-ohio-se-3-zasuvkami-be-yourself-kolekce-by-craften-wood-54939" target="" rel="">Příborník ohio se 3 zásuvkami</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/jidelni-zidle-ohio-dubova-be-yourself-kolekce-by-craften-wood-54801" target="" rel="">Jídelní židle ohio, dubová</a></b> </li><li> <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/rohovy-stolek-s-1-zasuvkou-be-yourself-kolekce-by-craften-wood-54799" target="" rel="">Rohový stolek s 1 zásuvkou</a> </b> </span> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/nastenne-zrcadlo-ohio-be-yourself-kolekce-54723" target="" rel="">Nástěnné zrcadlo ohio</a></b> </li><li> <b><a href="https://www.aaahome.cz/detail/celo-postele-ohio-be-yourself-kolekce-by-craften-wood-54459" target="" rel="">Čelo postele ohio</a></b> </li></ul> <span><br> </span> <br> 54802 S0101670 7569000705153 Běžná cena: 8239 Kč 6839