Multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem Power Eco Shower

Zboží již není dostupné.
649,00 Kč
329,00 Kč
Cena bez DPH: 271,90 Kč
Předpokládané doručení: Nedostupné

Multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem Power Eco Shower

Power Eco Shower multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem přináší revoluci do sprchování. Ekologická a multifunkční Power Eco Shower® s rukojetí plněnou germaniovými a turmalínovými kuličkami optimalizuje používání šamponů a mýdel.

Multifunkční Power Eco Shower® má 8 poloh, a tak vyhovuje všem členům rodiny. Díky kuličkám germánia a turmalínu v Power Eco Shower® dodá svému tělu záporné ionty, a tím ho ozdravíte a osvěžíte. Power Eco Shower® účinkuje nejllépe, pokud se sprchujete vodou o teplotě 32 °C nebo vyšší.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 52938

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem Power Eco Shower Multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem Power Eco Shower <span><b>Multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem Power Eco Shower</b><br><br>Power Eco Shower multifunkční sprchová hlavice s turmalínem a germaniem&nbsp;přináší revoluci do sprchování. Ekologická a multifunkční&nbsp;Power Eco Shower®&nbsp;s rukojetí plněnou&nbsp;germaniovými&nbsp;a&nbsp;turmalínovými&nbsp;kuličkami&nbsp;optimalizuje používání šamponů a mýdel.<br><br><b>Multifunkční Power Eco Shower®&nbsp;má 8 poloh, a tak vyhovuje všem členům rodiny. Díky kuličkám&nbsp;germánia&nbsp;a&nbsp;turmalínu&nbsp;v&nbsp;Power Eco Shower®&nbsp;dodá svému tělu záporné ionty, a tím ho ozdravíte a osvěžíte.&nbsp;Power Eco Shower®&nbsp;účinkuje nejllépe, pokud se sprchujete vodou o teplotě 32 °C nebo vyšší.</b></span><br> 52938 D1000119 4899888102632 Běžná cena: 649 Kč 329