Vážení zákazníci, vzhledem k situaci okolo koronaviru, pozastavil dopravce DPD doběrečné v hotovosti. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, zaplatíte kurýrovi kartou. Děkujeme.

Kramický hrnek Draw on me!

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
219,00 Kč
99,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Kramický hrnek Draw on me!

Popisovací keramický hrnek je roiginální hrnek, který ma na sobě maliu tabuli pro vzkazy křídou. Napište ráno svému miláčkovi, jak moc ho milujete.

  • Součástí produktu jsou dvě křídy.
  • Popisovací keramický hrnek je k dostání ve čtyřech různých barevných provedeních, z nichž se vybírá náhodně podle skladové dostupnosti.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 79986

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Kramický hrnek Draw on me! Kramický hrnek Draw on me! <span><b>Kramický hrnek Draw on me!</b><br><br>Popisovací keramický hrnek&nbsp;je roiginální hrnek, který ma na sobě maliu tabuli pro vzkazy křídou. Napište ráno svému miláčkovi, jak moc ho milujete. <br><br></span><ul><li><span><b>Součástí produktu jsou dvě křídy. </b><br></span></li><li><span><b>Popisovací keramický hrnek je k dostání ve čtyřech různých barevných provedeních, z nichž se vybírá náhodně podle skladové dostupnosti.</b></span></li></ul><br> 79986 B1020117 7569000746996 Běžná cena: 219 Kč 99