Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
19 899,00 Kč
14 499,00 Kč
Cena bez DPH: 11 982,64 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce BeVáš dům zaručeně vylepší Be Yourself Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.

Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím 
Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be by Craften Wood.


  • Materiál: dřevo mindi.
  • Barva dubová.
  • Délka: 110 cm.
  • Šířka: 60 cm.
  • Výška: 40 cm.


Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.Výrobce: CraftenWood. 

Vybírejte si TV stolky z naší široké kolekce. 

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 54798

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be <span><b>Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be<br></b><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54798-1.jpg"><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Be Yourself Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.<br></span><span><br>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím&nbsp;</span><b>Kávový stolek Alabama se 2 zásuvkami - dřevo Mindi - kolekce Be&nbsp;</b><span><b>by Craften Wood</b>.<br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54798-4.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/54798-4.jpg"><br></span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Barva dubová.</b></li><li><b>Délka: 110 cm.</b></li><li><b>Šířka: 60 cm.</b></li><li><b>Výška: 40 cm.</b></li></ul><img src="https://www.mayden.cz/data/54798-3.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/54798-3.jpg"><br><b><br></b><b>Dřevo je ze stromu Mindi</b>, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, <b>dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena.</b> Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. P<b>oužívá se na výrobu koloniálního nábytku.&nbsp;</b><span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.<br></b><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54798-2.jpg"><br></span><b><br>Výrobce: CraftenWood.&nbsp;<br></b><br><b>Vybírejte si&nbsp;<a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/tv-a-nocni-stolky" target="_blank" rel="nofollow">TV stolky</a>&nbsp;z naší široké kolekce.&nbsp;</b><br> 54798 S0101663 7569000705085 Běžná cena: 19899 Kč 14499