Vážení zákazníci, vzhledem k situaci okolo koronaviru, pozastavil dopravce DPD doběrečné v hotovosti. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, zaplatíte kurýrovi kartou. Děkujeme.

Graf Bauer 5 dílná sada titanových nožů

Zlevněno
599,00 Kč
399,00 Kč

Dostupné: Online
Dodání: Během 5 prac. dní

Graf Bauer 5 dílná sada titanových nožů

Titanové nože jsou velmi ostré, odolné proti zlomení, vyznačují se vysokou pružností čepele a nabízí naprostou odolnost proti skvrnám a rezivění. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, potažené titanem, který zabraňuje lepení potravin na nůž. Titan není toxický, potraviny neoxidují, a proto je zachována jejich čerstvost po dlouhou dobu - ovoce a zelenina nehnědne, uzeniny nešednou. Díky vysoké ostrosti tak nakrájíte potraviny na ty nejtenčí plátky. Titanové nože se tak stávají nepostradatelnou součástí Vaší domácnosti.
httpswwwmaydenczdata111672-2jpg
  • Extrémní ostrost.
  • Titanová vrstva zabraňuje lepení potravin na nůž.
  • Nemusí se brousit po mnoho let používání.
  • Nezanechává pach ani příchuť oceli.

Sada vysoce kvalitních nožů s titanovým povrchem obsahuje:
  • nůž na chléb.
  • krájecí nože.
  • magnetický držák na nože.

Výrobek nebo jeho součásti nedoporučujeme mýt v myčce nádobí.

Produkt podroben přísnému testování podle českých i evropských norem. Testováno akreditovanou zkušebnou ITC a.s. Zlín.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 111672

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Graf Bauer 5 dílná sada titanových nožů Graf Bauer 5 dílná sada titanových nožů <b>Graf Bauer 5 dílná sada titanových nožů</b><br><div><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/111672-1.jpg"></div><div><div><b> Titanové nože jsou velmi ostré, odolné proti zlomení, vyznačují se vysokou pružností čepele a nabízí naprostou odolnost proti skvrnám a rezivění. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, potažené titanem, který zabraňuje lepení potravin na nůž. Titan není toxický, potraviny neoxidují, a proto je zachována jejich čerstvost po dlouhou dobu - ovoce a zelenina nehnědne, uzeniny nešednou. Díky vysoké ostrosti tak nakrájíte potraviny na ty nejtenčí plátky. Titanové nože se tak stávají nepostradatelnou součástí Vaší domácnosti. </b></div></div><div><img alt="httpswwwmaydenczdata111672-2jpg" src="https://www.mayden.cz/data/111672-2.jpg"></div><div><ul><li><b>Extrémní ostrost.</b></li><li><b>Titanová vrstva zabraňuje lepení potravin na nůž.</b></li><li><b>Nemusí se brousit po mnoho let používání.</b></li><li><b>Nezanechává pach ani příchuť oceli.</b></li></ul></div><img alt="" src="https://www.mayden.cz/data/111672-3.jpg"><br><b>Sada vysoce kvalitních nožů s titanovým povrchem obsahuje: </b><ul><li><b>nůž na chléb.</b></li><li><b>krájecí nože.</b></li><li><b>magnetický držák na nože.</b></li></ul><b></b><br><div><b>Výrobek nebo jeho součásti nedoporučujeme mýt v myčce nádobí.</b></div><div><br><b>Produkt podroben přísnému testování podle českých i evropských norem. Testováno akreditovanou zkušebnou ITC a.s. Zlín.</b></div> 111672 Z0208 Běžná cena: 599 Kč 399