Vážení zákazníci, vzhledem k situaci okolo koronaviru, pozastavil dopravce DPD doběrečné v hotovosti. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, zaplatíte kurýrovi kartou. Děkujeme.

Elektrická vývrtka na víno Summum Sommelier

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
1 199,00 Kč
599,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné


Elektrická vývrtka na víno Summum SommelierCork Matik elektrickou vývrtku, kterou lze definovat třemi slovy: elegance, rychlost a pohodlí. Tato automatická vývrtka je velmi praktická a funkční, jelikož byla navržena k snadnému otevření všech druhů lahví s korkovým špuntem. Její jediné tlačítko vám umožní jednoduchým pohybem vmžiku vyndat jakýkoli korkový špunt. Cork Matik automatická vývrtka je černo-stříbrná a má ergonomický a elegantní design, který dodá vašemu stolu eleganci. Navíc je neuvěřitelně stylová a šik. Tato vývrtka patří mezi nejlepší příslušenství k otevření vína k speciálním událostem a udělá z vás perfektního hostitele. Kromě toho je tato fantastická vývrtka skvělým dárkem.S touto neuvěřitelnou Cork Matik elektrickou vývrtkou budete moci snadno a rychle otevřít vaši láhev vína. Stačí stisknout tlačítko a automaticky vyndáte korkový špunt bez jakýchkoli problémů. Nejenže je tato elektrická vývrtka velmi užitečná, ale zároveň má velmi elegantní černo-stříbrný design. Cork Matik elektrická vývrtka funguje na 4x AA baterie (nejsou součástí balení) a má i řezák na ochranné fólie kolem zátek, čímž bude otvírání láhví snadnější a pohodlnější . Přibližný rozměr: výška 28 cm, horní průměr 4,5 cm, spodní průměr 6,5 cm.

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 80081

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Elektrická vývrtka na víno Summum Sommelier Elektrická vývrtka na víno Summum Sommelier <span><b><br>Elektrická vývrtka na víno Summum Sommelier<br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/80081-1.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/80081-1.jpg"><br></b><br></span><b>Cork Matik elektrickou vývrtku</b><span><b>, kterou lze definovat třemi slovy:&nbsp;elegance, rychlost a pohodlí.</b> Tato automatická vývrtka je velmi praktická a funkční, jelikož byla navržena k snadnému otevření všech druhů lahví s korkovým špuntem. Její jediné tlačítko vám umožní jednoduchým pohybem vmžiku vyndat jakýkoli korkový špunt. <b>Cork Matik automatická vývrtka je černo-stříbrná a má ergonomický a elegantní design,</b> který dodá vašemu stolu eleganci. Navíc je neuvěřitelně stylová a šik. Tato vývrtka patří mezi nejlepší příslušenství k&nbsp;</span>otevření vína<span>&nbsp;k speciálním událostem a udělá z vás perfektního hostitele. Kromě toho je tato fantastická&nbsp;</span>vývrtka&nbsp;<span>skvělým dárkem.</span><span><br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/80081-5.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/80081-5.jpg"><br><br>S touto neuvěřitelnou Cork Matik elektrickou vývrtkou budete moci snadno a rychle otevřít vaši láhev vína. Stačí stisknout tlačítko a automaticky vyndáte korkový špunt bez jakýchkoli problémů. Nejenže je tato elektrická vývrtka velmi užitečná, ale zároveň má velmi elegantní černo-stříbrný design.&nbsp;Cork Matik elektrická vývrtka funguje na 4x&nbsp;AA baterie (nejsou součástí balení) a má i řezák na ochranné fólie kolem zátek, čímž bude otvírání láhví snadnější a pohodlnější .<b>&nbsp;<br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/80081-6.jpg" title="Image: https://www.mayden.cz/data/80081-6.jpg"><br></b></span><b><br>Přibližný rozměr:&nbsp;výška 28 cm, horní průměr 4,5 cm, spodní průměr 6,5 cm.</b><br> 80081 B0520139 4899888103660 Běžná cena: 1199 Kč 599