Dvoumístná lavice - dřevo mindi - kolekce Pure life

Zlevněno
18 499,00 Kč
13 299,00 Kč

K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Online
Dodání: Během 5 prac. dní

Dvoumístná lavice - dřevo mindi - kolekce Pure lifeVáš dům zaručeně vylepší Pure Life Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím dvoumístná lavice z kolekce Pure life.


  • Materiál: dřevo mindi.
  • Délka: 110 cm.
  • Šířka: 60 cm.
  • Výška: 80 cm.
  • Výrobce: CraftenWood.Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.

Objevujte další originální lavice z naší nabídky.


Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 54868

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Dvoumístná lavice - dřevo mindi - kolekce Pure life Dvoumístná lavice - dřevo mindi - kolekce Pure life <span><b>Dvoumístná lavice - dřevo mindi - kolekce Pure life <br></b><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54868-2.jpg"><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Pure Life Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>dvoumístná lavice z kolekce Pure life.<br><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54868-1.jpg"><br></b></span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Délka: 110 cm.</b></li><li><b>Šířka: 60 cm.</b></li><li><b>Výška: 80 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b></li></ul><br><img src="https://www.mayden.cz/data/54868-3.jpg"><br><br>Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. <b>Roste v jihovýchodní Asii </b>a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, <b>dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. </b>Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. <b>Používá se na výrobu koloniálního nábytku. </b><span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.</b><br><br></span><b>Objevujte další originální <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/pohovky-a-lavice" target="_blank" rel="nofollow">lavice</a> z naší nabídky.</b><br><br><br> 54868 S0102027 7569000725175 Běžná cena: 18499 Kč 13299