Dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
22 129,00 Kč
15 809,00 Kč
Cena bez DPH: 13 065,29 Kč
K tomuto produktu doprava zdarma!
Dodání: Nedostupné

Dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life

Váš dům zaručeně vylepší Pure Life Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life.

  • Materiál: dřevo mindi.
  • Barva: přírodní dřevo.
  • Péče: čistič na dřevěný nábytek.
  • Rozměry: 105x45x180 cm.
  • Výrobce: CraftenWood.

Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.

Objevujte další originální nábytek z naší nabídky.Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 65255

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life Dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life <span><b>Dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life </b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Pure Life Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span> Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>dřevěná vitrína s dvířky - dřevo mindi - kolekcem pure life.<br></b></span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Barva: přírodní dřevo.</b></li><li><b>Péče: čistič na dřevěný nábytek.</b></li><li><b>Rozměry: 105x45x180 cm.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b></li></ul><br>Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, <b>dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena.</b> Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. <b>Používá se na výrobu koloniálního nábytku. </b><span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.<br><br>Objevujte další originální <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/police-regaly-knihovny" target="_blank" rel="nofollow">nábytek </a>z naší nabídky.<br></b></span><br><br><br> 65255 S0102583 7569000729371 Běžná cena: 22129 Kč 15809