Brown florencia Vase - Crystal Colours Kitchen kolekce by Homania

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
729,00 Kč
679,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Brown florencia Vase - Crystal Colours Kitchen kolekce by Homania

Váš dům zaručeně vylepší Crystal Colours Kitchen Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím brown florencia vase - Crystal Colours Kitchen Kolekce by Homania.

  • Materiál: recyklované sklo. 
  • Ruční výroba. 
  • Vyrobeno ve Španělsku. 
  • Průměr: 56 cm
  • Výška: 56 cm

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 54377

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Brown florencia Vase - Crystal Colours Kitchen kolekce by Homania Brown florencia Vase - Crystal Colours Kitchen kolekce by Homania <span><b>Brown florencia Vase - Crystal Colours Kitchen kolekce by Homania</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Crystal Colours Kitchen Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>brown florencia vase - Crystal Colours Kitchen Kolekce by Homania</b>.</span><ul><li><b>Materiál: recyklované sklo.&nbsp;</b></li><li><b>Ruční výroba.&nbsp;</b></li><li><b>Vyrobeno ve Španělsku.&nbsp;</b></li><li><b>Průměr: 56 cm</b><br></li><li><b>Výška: 56 cm</b></li></ul><br> 54377 S0101594 7569000722549 Běžná cena: 729 Kč 679