Botník na osm párů bot - dřevo mindi - kolekce Nogal

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
23 659,00 Kč
16 899,00 Kč

K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Botník na osm párů bot - dřevo mindi - kolekce Nogal

Váš dům zaručeně vylepší Nogal Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím botník na osm párů bot z kolekce Nogal.

  • Materiál: dřevo mindi.
  • Barva: ořechová.
  • Rozměry: 84x30x107 cm.
  • Kapacita: 8 párů.
  • Výrobce: CraftenWood.

Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. Roste v jihovýchodní Asii a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. Používá se na výrobu koloniálního nábytku. Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.

Objevujte další originální botníky z naší nabídky.Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 54950

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Botník na osm párů bot - dřevo mindi - kolekce Nogal Botník na osm párů bot - dřevo mindi - kolekce Nogal <span><b>Botník na osm párů bot - dřevo mindi - kolekce Nogal</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Nogal Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>botník na osm párů bot z kolekce Nogal.</b></span><ul><li><b>Materiál: dřevo mindi.</b></li><li><b>Barva: ořechová.</b></li><li><b>Rozměry: 84x30x107 cm.</b></li><li><b>Kapacita: 8 párů.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b></li></ul><br>Dřevo je ze stromu Mindi, který je v Indonésii nazýván i slovem Geringging, v anglicky mluvících zemích nazývaný také Lilac nebo Chinaberry. <b>Roste v jihovýchodní Asii</b> a určité druhy se vyskytují i v Latinské Americe, <b>dřevo je žluto-bílé v jádru zabarvené do červena. </b>Kmen stromu může narůst až do tloušťky dvou metrů. <b>Používá se na výrobu koloniálního nábytku. </b><span><b>Dřevo je kvalitní, odolává škůdcům, má nerovný, drsný a lesklý povrch s hrubou texturou.</b><br><br></span><b>Objevujte další originální <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/botniky-a-stojany" target="_blank" rel="nofollow">botníky</a> z naší nabídky.</b><br><br><br><br> 54950 S0101719 7569000705825 Běžná cena: 23659 Kč 16899