Botník na osm párů bot - akátové dřevo - kolekce Serious line

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
12 319,00 Kč
8 799,00 Kč

K tomuto produktu doprava zdarma!
Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Botník na osm párů bot - akátové dřevo - kolekce Serious line

Váš dům zaručeně vylepší Serious Line Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím botník na osm párů bot z kolekce Serious line.

  • Materiál: akátové dřevo.
  • Barva: matná bílá.
  • Rozměry: 57x30x100 cm.
  • Kapacita: 8 párů.
  • Výrobce: CraftenWood.

Strom je původem z Východní Asie a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.

Objevujte další oridinální botníky z naší nabídky.Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 65094

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Botník na osm párů bot - akátové dřevo - kolekce Serious line Botník na osm párů bot - akátové dřevo - kolekce Serious line <span><b>Botník na osm párů bot - akátové dřevo - kolekce Serious line</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Serious Line Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>botník na osm párů bot z kolekce Serious line.</b></span><ul><li><b>Materiál: akátové dřevo.</b></li><li><b>Barva: matná bílá.</b></li><li><b>Rozměry: 57x30x100 cm.</b></li><li><b>Kapacita: 8 párů.</b></li><li><b>Výrobce: CraftenWood.</b></li></ul><br><b>Strom je původem z Východní Asie</b> a Jižní Ameriky odkud se dále rozšířil. Akácie je rychle rostoucí tropický strom. <span><b>Dřevo akácie je tvrdé a trvanlivé. Barva dřeva je olivově-hnědá až sivě-hnědá. Akáciové dřevo se využívalo v minulosti na stavbu lodí, dnes má využití zejména v nábytkářství.</b><br><br></span><b>Objevujte další oridinální <a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/botniky-a-stojany" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/kategorie/botniky-a-stojany">botníky</a> z naší nabídky.</b><br><br><br><br> 65094 S0101702 7569000705597 Běžná cena: 12319 Kč 8799