Béžový polštářek s puntíky - little gala kolekce by loomin bloom

Zlevněno
Zboží již není dostupné.
539,00 Kč
489,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Béžový polštářek s puntíky - little gala kolekce by loomin bloom

Váš dům zaručeně vylepší Little Gala Kolekce! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.
Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím bÉŽovÝ polŠtÁŘek s puntÍky - Little Gala Kolekce by Loomin Bloom.

  • Materiál: bavlna a polyester
  • Délka: 45 cm
  • Šířka: 45 cm
  • Čištění: studené praní
  • Zapínání: zip

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 53716

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Béžový polštářek s puntíky - little gala kolekce by loomin bloom Béžový polštářek s puntíky - little gala kolekce by loomin bloom <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/polstare" target="_blank" rel="nofollow" title="Link: https://www.aaahome.cz/kategorie/polstare">Béžový polštářek</a> s puntíky - little gala kolekce by loomin bloom</b><br><br>Váš dům zaručeně vylepší <b>Little Gala Kolekce</b>! Najdete u nás řadu produktů, která dodává vašemu nábytku a dekoracím jedinečnost, o níž tak dlouho usilujete.</span><span>Chcete-li dodat svému domovu kouzlo originality, pomůže vám s tím <b>bÉŽovÝ polŠtÁŘek s puntÍky - Little Gala Kolekce by Loomin Bloom</b>.</span><ul><li>Materiál: bavlna a polyester</li><li>Délka: 45 cm</li><li>Šířka: 45 cm</li><li>Čištění: studené praní</li><li>Zapínání: zip</li></ul><br> 53716 S0100305 7569000708550 Běžná cena: 539 Kč 489