Bezdrátová napařovací žehlička handy steamer station

Zboží již není dostupné.
3 779,00 Kč
1 699,00 Kč
Cena bez DPH: 1 404,13 Kč
Dodání: Nedostupné

Bezdrátová napařovací žehlička handy steamer station

Tento výkonný moderní pomocník na žehlení má základnu na nabíjení, keramickou žehlicí plochu, parní ráz, sprej a regulátor teploty a páry. Oblečení vyžehlené touto žehličkou vypadá jako od profesionála! Má také funkci samočištění, která zabraňuje tomu, aby se v parních tryskách usadil vodní kámen nebo jiné nečistoty. Včetně plastového kelímku na doplňování vody.


Žehlení vás může bavit, pokud máte bezdrátovou napařovací žehličku Handy Steamer Station! Má základnu na nabíjení, keramickou žehlicí plochu, parní ráz, sprej a regulátor teploty a páry. Tato žehlička umožňuje žehlení klasicky s drátem nebo bezdrátově, což je pohodlnější. Při využití bezdrátového žehlení je třeba, aby se žehlička rozpálila na potřebnou teplotu na základně. Díky termostatu a regulaci páry je možné žehlit různé materiály (vlnu, bavlnu, polyester, len atd.) na odlišnou teplotu a s jiným množstvím páry. 

Přibližné rozměry (včetně základny): 31 x 23,5 x 14 cm.
Příkon: 2 200 W.
Napětí: 230 V.
Frekvence: 50 Hz.
Objem: 150 ml.
Přibližná délka přívodního kabelu: 180 cm.

www.handysteamer.com

Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 53292

Doprava zdarma

Toto zboží Vám rádi dovezeme zdarma.

Sleva

Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší ceny.

Bezdrátová napařovací žehlička handy steamer station Bezdrátová napařovací žehlička handy steamer station <span><b><a href="https://www.aaahome.cz/kategorie/koupelna" target="_blank" rel="nofollow">Bezdrátová napařovací žehlička</a> handy steamer station</b><br></span><span><br>Tento výkonný moderní pomocník na žehlení má základnu na nabíjení, keramickou žehlicí plochu, parní ráz, sprej a regulátor teploty a páry. Oblečení vyžehlené touto žehličkou vypadá jako od profesionála! Má také funkci samočištění, která zabraňuje tomu, aby se v parních tryskách usadil vodní kámen nebo jiné nečistoty. Včetně plastového kelímku na doplňování vody.</span><span><br><br>Žehlení vás může bavit, pokud máte&nbsp;bezdrátovou&nbsp;napařovací žehličku&nbsp;Handy Steamer Station! Má základnu na nabíjení, keramickou žehlicí plochu, parní ráz, sprej a regulátor teploty a páry. Tato&nbsp;žehlička&nbsp;umožňuje žehlení klasicky s drátem nebo bezdrátově, což je pohodlnější. Při využití bezdrátového žehlení je třeba, aby se žehlička rozpálila na potřebnou teplotu na základně.&nbsp;Díky termostatu a regulaci páry je možné žehlit různé materiály (vlnu, bavlnu, polyester, len atd.) na odlišnou teplotu a s jiným množstvím páry.&nbsp;<br><br><b>Přibližné rozměry (včetně základny): 31 x 23,5 x 14 cm. </b><br><b>Příkon: 2 200 W. </b><br><b>Napětí: 230 V. </b><br><b>Frekvence: 50 Hz. </b><br><b>Objem: 150 ml. </b><br><b>Přibližná délka přívodního kabelu: 180 cm.</b><br></span><br><a href="http://www.handysteamer.com" target="_blank" rel="">www.handysteamer.com</a> 53292 D3530117 4899888109280 Běžná cena: 3779 Kč 1699