Vážení zákazníci, vzhledem k situaci okolo koronaviru, pozastavil dopravce DPD doběrečné v hotovosti. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, zaplatíte kurýrovi kartou. Děkujeme.


299,00 Kč

Dostupné: Prodej skončil
Dodání: Nedostupné

Bavlněná ošatka na pečivo

Skandinávský vzor
Rozměry: 35 x 35 cm
Materiál: bavlna
Barva: bílá/červená

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. 
Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, 
inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
bdc47r
1A8

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.
Přejít zpět

840 222 840

Pro tel. objednávky uveďte kód zboží: 44951
Bavlněná ošatka na pečivo Bavlněná ošatka na pečivo <div><b>Bavlněná ošatka na pečivo<br><br></b>Skandinávský vzor</div><div>Rozměry: 35 x 35&nbsp;cm</div><div>Materiál: bavlna</div><div>Barva: bílá/červená<br><br></div><div>Holandská firma Clayre &amp; Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru.&nbsp;</div><div>Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu,&nbsp;</div><div>inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.<br>bdc47r<br>1A8</div> 44951 bdc47r Běžná cena: 0 Kč 299