Reklamace

O reklamaci

Chceme aby pro Vás nákupy u nás byly radostí. Prodloužili jsme pro Vás lhůtu pro vrácení zboží na 30 dní. S námi se nákupů bát opravdu nemusíte. Nesplnil produkt Vaše očekávání? Chcete ho vrátit?

Kontaktujte nás na info@aaahome.cz nebo telefonicky na 840 222 840. Zašlete nám kousek zpět k nám v původním obalu. Připojte průvodní dopis společně s číslem Vašeho účtu.

Adresa pro vrácení zboží

internetový obchod aaaHome.cz
Areál Autospektrum

Plzeňská 608/17
353 01 Mariánské Lázně

Objevil se problém s Vámi objednaným kouskem? Nebojte, reklamační proces není nijak zdlouhavý.Kontaktujte nás na info@aaahome.cz nebo telefonicky na 840 222 840.

Jak postupovat

  1. Zašlete nám fotografii poškozeného zboží v krabici, ve kterém Vám bylo zboží doručeno. Jedině tak můžeme zboží reklamovat u přepravní společnosti. Zboží zasílejte vždy kompletní, nikdy ne pouze poškozenou část.
  2. Stáhněte si tento Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a vyplňte jej.
  3. Zašlete nám na adresu: internetový obchod aaaHome.cz, Areál Autospektrum, Plzeňská 608/17, 353 01 Mariánské Lázně.

Na vyřízení reklamace máme dobu 30ti dní. Protože nám na Vás ale záleží, snažíme se je vyřešit vždy obratem.

Záruční doba

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná záruční doba běžet znovu okamžikem převzetí nového zboží.

Není-li součástí zboží originální záruční list od výrobce, nahrazuje jej doklad o prodeji, který je vždy zasílám e-mailem po převzetí zboží. Tento doklad je povinný pro uplatnění reklamace.

Není Vám něco jasné? Neváhejte nás kontaktovat.