Získejte spoustu výhod!

Vytvořte si zdarma účet na aaaHome.cz, získejte BONy na Váš nákup nebo rovnou slevu na první nákup.

Kdo jsme

Milujeme home decor a máme rádi styl

S našimi zahraničními dodavateli spolupracujeme přímo a exkluzivně. Můžeme Vám proto nabídnout produkty, které jinde nenajdete. Zaručujeme originalitu zboží rovnou od výrobce. Z tohoto důvodu může občasně dojít k delší době dodání. Naleznete u nás sortiment těchto značek:

Clayre & Eef.

Holandská firma Clayre & Eef, to je kvalita, venkovský styl, ruční výroba a láska k home decoru. Produkty, které dělají dům domovem. Představujeme Vám aktuální kolekci v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirovanou tradicemi a životem na venkově, která vnese do Vašeho domova klid a příjemnou teplou atmosféru.

Kj Collection.

Doplňky ve stylu Provance. Nádherné dekorace pro dům, byt a zahradu s elegancí skandinávského designu, který je i navzdory změnám v trendech vždy aktuální a moderní.

Galzone.

Značka Galzone reprezentuje širokou nabídku zboží pro domácnost postavenou na skandinávských základech. Jednotlivé položky jsou „klasického střihu“, ale nápaditě okořeněné. Důsledkem toho je zboží Galzone oblíbené u milovníků tradice i modernějších věcí. Celý sortiment Galzone je navržený a vyráběný pro každodenní použití a výrobce garantuje dlouhou životnost i v náročných podmínkách profesionálních kuchyní.

Zone.

Zone Design vždy zachycuje aktuální trendy a vytváří trendy a umožňuje každému si je užít. Značka je zacílená na moderní ženy, s náročným denním programem, která ji pomáhá splnit některé běžné úkoly jednodušeji a s větším potěšením. Rozsáhlá nabídka je tvořená především zbožím do kuchyní a koupelen. Je navržená tak, aby inspirovala. Zda jde o měkoučké osušky a ručníky, barevné dávkovače mýdla nebo další koupelnové doplňky či pohodlné kartáče na nádobí, praktické mísy nebo ochranné podložky - vše je navržené tak, aby to ladilo společně.

Villa Collection.

Villa Collection je kompletní kolekce svíček mnoha velikostí, barev a vůní. Všechny svíčky jsou vyrobeny z parafínu (minerálního oleje) s bezolovnatým bavlněným knotem.

Bredemeijer.

Je specialistou na servírování čaje. Dvoustěnné konvičky této značky jsou známé mezi milovníky čaje na celém světě. Jejich design a kvalita je hlavním důvodem jejich volby mezi všemi znalci.  Všechny nerezové konvičky jsou dvoustěnné a udrží čaj horký a plný chuti po dlouhou dobu. A co je pro všechny zásadní je to, že jsou velice praktické, lehké, skvěle se z nich čaj nalévá a neodkapává.Proč nakupovat u nás

  •  originální zboží přímo od výrobce
  •  při nákupu nad 1 500 Kč doprava vždy zdarma
  •  možnost bezplatného vrácení zboží do 30ti dnů
  •  exkluzivní kolekce
  •  pravidelné akce a slevy
  •  zákaznický servis

Provozovatel

aaaHome.cz provozuje společnost HABU.cz s.r.o.

Sklady, výdejna a reklamační odd.:
aaahome.cz
Příčná 647 - Obchodní dům RYDOZ
(budova bývalého TUZEXu)
353 01 Mariánské Lázně
IČO: 057 51 101