Kdo jsme

Milujeme home decor a máme rádi styl

S našimi zahraničními dodavateli spolupracujeme přímo a exkluzivně. Můžeme Vám proto nabídnout produkty, které jinde nenajdete. Zaručujeme originalitu zboží rovnou od výrobce. Z tohoto důvodu může občasně dojít k delší době dodání. Dodavatele vybíráme osobně a stejně přistupujeme k Vám - našim zákazníkům. S radostí Vám představujeme náš tým:

Alex.

Já jsem tady vedoucí, já jsem king. Alex je náš hrdina, který nejen dokáže řídit firmu lépe než stát, ale jako bonus umí počítat sedmé odmocniny z hlavy a programovat jako nikdo druhý. Díky němu se můžete spolehnout na naprosto bezproblémový chod systému a bezpečí Vás i Vašich objednávek. Alex je dost "busy", ale pokud se s ním chcete spojit, napište mu na vedeni@habu.cz, určitě si rád najde čas na odpověď. Jeho motto zní: "Mám jednoduchý vkus, spokojím se vždy s tím nejlepším."

BuLi.

Dodnes moc nechápeme na čem tendle týpek frčí, ale musíme uznat, že má energie na rozdávání. Stará se o obchod a marketing a věřte, že pět minut s ním vydá za několik návštěv u psychiatra. Nicméně pro firmu by položil život a nepřestane dokud pro Vás nenajde všechny novinky a stylové kousky přímo od dodavatelů, jejich marži drtí vždy až na hranici rentability. Jestli chcete, napište mu na: vlada@habu.cz. Jeho motto zní: "Náš zákazník, náš pán!"

Aleš.

Aleš je neuvěřitelně positivní člověk, který dokáže s dobrou náladou a úsměvem na rtech vyřešit Vaše objednávky, reklamace, stížnosti, pochvaly a k tomu jen tak mimochodem zorganizovat balení třeba i 500 balíků za den. Spojit se s ním můžete na ales.harant@habu.cz. Jeho motto zní: "S úsměvem jde všechno líp!"

Andrejka.

Naše nejhezčí kolegyně, která by mohla přednášet o síle positivního myšlení. Když to jde všechno z kopce a máte chuť to zabalit, stačí pět minut s touto krásnou dívkou a svět je opět veselejší. Mimo to je skvělá grafička a díky ní náš obchod jenom září. Spojit se s ní můžete na e-mailu andrea@habu.cz. Její motto zní: "Nakonec všechno dobře dopadne a pokud to nedopadlo, ještě není konec."

Terezka.

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na naši druhou nádhernou kolegyňku, jejíž krása jenom září. Terezka je milá, usměvavá a vždy ochotna přiložit ruku k dílu. Její energie je nekonečná a nikdy nemá dost. Pracovat s ní je prostě výhra na druhou. Na starosti má marketing a sociální sítě a věřte nám, že to dělá se vší vervou. Spojit se s ní můžete na e-mailu: tereza@habu.cz. Její moto zní: "Nepřestávám, když je konec, ale až když je všechno hotovo!"

Parťáci ze skladu.

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na náš skvělý tým skladníků a expeditérů zásilek, kteří do každého balíku vkládají svoji duši. Na mou duši, na psí uši. Díky této skvělé partě máte záruku, že každá zásilka dorazí bez problémů klidně až na druhý konec světa. Poděkovat jim můžete na e-mailu: sklad@habu.cz. Motto: "Pracuj tvrdě, zachráníš mír!"Proč nakupovat u nás

  •  originální zboží přímo od výrobce
  •  při nákupu nad 2 000 Kč doprava vždy zdarma
  •  možnost bezplatného vrácení zboží do 30ti dnů
  •  exkluzivní kolekce
  •  pravidelné akce a slevy
  •  zákaznický servis

Provozovatel

aaaHome.cz provozuje společnost DETEXTO, s.r.o.

Sklad a reklamační odd.:
aaahome.cz
Čapkova 235/23
353 01 Mariánské Lázně
IČO: 057 51 101